Širšia platforma prispievateľov

O čo ide?

Hľadám tvorcov blogov/článkov, ktorí budú dopĺňať a rozširovať web a informovať mladých o hrozbách extrémizmu. Bude sa jednať o časť webu, ktorú budú tvoriť blogy ľudí, ktorí sa zaujímajú o extrémizmus, fašizmus, neonacizmus atď. V prípade, že by si chcel-a / ste chceli mať založený blog na webe, stačí, ak vyplníš/-te formulár nižšie. Blog nesmie byť anonymný. Blog na webe je samozrejme zadarmo a jediná povinnosť, ktorá pre Teba/Vás vzniká jeho založením, je raz za čas (môžeš/-te samozrejme aj častejšie) pridať nejaký článok. Taktiež ho môžeš/-te vždy zrušiť, či odstrániť články, ktoré si / ste napísal/-i.

Úlohou blogov bude dopĺňať a rozširovať web..

Aké články budem môcť pridávať? 

Články podobného zamerania, aké má web, ktoré nebudú šíriť nenávisť, či veci, ktoré sa na web nehodia.. Každý blog bude pred uverejnením odoslaný na schválenie a ak budem mať nejaké pripomienky, tak Ti/Vám ich samozrejme napíšem. Potrebné je, aby boli písané najmä pre mladých ľudí.

Kedy budú spustené prvé blogy? 

Všetko záleží od počtu záujemcov, no predpokladaný čas spustenia je 1. 6. 2017.


Informácie, ktoré budú vyplnené vo formulári, nebudú nikde zverejnené a ani nebudú poskytované tretím stranám.

Vyplnením formuláru taktiež automaticky nezakladáš/-te blog, odosielaš/-te mi tým len informácie, ktoré potrebujem vedieť na výber ľudí, ktorým bude poskytnutá možnosť založiť blog – pravdepodobne to bude väčšina z vás. O tom, či ti/vám bude umožnené mať na webe blog, sa pokúsim ťa/vás informovať do 72 hodín.


Reklamy