Pridanie článku

Chcete pridať článok na web, pretože máte pocit, že tam chýba? Či poprípade chcete upraviť už existujúci? Nižšie zistíte ako.

Ako pridám článok?

A chcete na web pridať článok, je to jednoduché – stačí, ak vyplníte ,,formulár” nižšie a odošlete ho. Následne Vám do 24h príde e-mail o tom, či bol schválený alebo nie. V prípade že bol schválený, Vám do 48h od schválenia príde náhľad spracovania a následne (ak nebudete mať žiadne pripomienky) bude článok zverejnený.

Môžem ho následne nejako upraviť/pridať nové informácie?

Áno, dodatočné upravenie článku samozrejme je možné, potrebné je len si zapamätať heslo, ktoré ste zadali pri odosielaní.

Môžem upraviť už existujúci článok, ktorý som nepísal ja?

Samozrejme, stačí, ak vo ,,formulári” vyplníte, že chcete upraviť už existujúci článok.

Musím uviesť meno?

Nie, nie je potrebné uvádzať meno, ak meno neuvediete, článok bude zverejnený anonymne. Ak meno uvediete, tak na začiatku článku bude vaše meno zverejnené a taktiež vám bude vytvorený ,,profil” kde budú všetky vaše články, ktoré ste pridali.

Ako pridám obrázky?

Stačí ak do zátvorky uvediete link, na ktorom sa obrázok nachádza. A ak nie sú na internete, tak ich samostatne odošlite na mail mladiprotifasizmu@gmail.com (do predmetu správy uveďte nadpis Vášho článku).

Čo sa musí v článku nachádzať? Ako veľmi dlhý musí byť?

Článok by mal byť dlhý asi ako ostatné články na webe, no je to samozrejme individuálne, niekedy stačí kratší článok, inokedy nie. Potrebné však je, aby bol písaný prijateľne pre mladých ľudí – nesmie sa v ňom nachádzať priveľa odborných výrazov bez vysvetlenia. Taktiež je potrebné, aby sa v ňom nachádzali len overené a pravdivé informácie.

required = povinné

Reklamy